تبلیغات
هنر به مثابه پیشه ، طراحی صنعتی - تولید مزدا 2 در ایران توسط گروه بهمن
ویلیام جیمز می­گوید : بزرگترین اکتشاف نسل من این است که انسان میتواند با تغییر باورهای خود، زندگی را تغییر دهد.

تولید مزدا 2 در ایران توسط گروه بهمن

یکشنبه 7 آذر 1389 08:15 ق.ظ

نویسنده : دوگاهه
ارسال شده در: طراحی خودرو ،

تولید مزدا تو در ایران توسط گروه بهمن

‌خودروی كوچك هاچ بك ، زیبا ی مزدا 2 تابستان امسال در نمایشگاهی  توسط گروه بهمن در معرض دید عموم قرار گرفت. این خودروی هاچ بك 4 در آماده است تا بازار خودروهای كلاس خود را به تسخیر درآورد. بازاریابی این خودروی جدید  از هم اكنون شروع گشته و تولید انبوه آن از ابتدای سال جدید شروع خواهد شد .

مزدا 2 تا کنون در 3 نسل عرضه شده و نسل سوم این خودرو که برنامه واردات آن به ایران مد نظر است در سال 2008 به عنوان خودرو سال در کلاس B برگزیده شد .این خودرو همچنین مدتی پیش به عنوان برترین خودرو سال 2008 انتخاب شد.

طراحی پویا و به روز :شرکت مزدا از ابتدا میدانست به چه چیزی در طراحی این خودرو نیاز دارد ; طراحی اسپرت ، تازه و متفاوت برای مشتریان .

طراحی پویا و قدرتمند در عین ابعاد کوچک خودرو این خودرو از نمای جلوی خودرو با استفاده از استایل چراغ های مدل های اسپرت مزدا از جمله RX-8 مشهود است و جلوپنجره کوچک این خودرو نیز در هماهنگی کامل با دیگر اجزا بخش جلو خودرو قرار دارد . طراحی نمای کنار در عین سادگی استایل اسپرت خاصی به خودرو بخشیده و نمای عقب با چراغ های بادامی که روحیه ای خشن در کنار اسپرت بودن را به بیننده القا می کنند تکمیل شده است . مزدا 2 ، 3855 میلیمتر طول ، 1695 میلیمتر عرض و 1475 میلیمتر ارتفاع دارد .

Mazda2

این مدل خودرو مزدا2 چهار درب  كه مقدمات تولید ان در حال انجام میباشد . چهار سیلندر  با موتور  1500 سی سی دنده اتوماتیك  میباشد ، شتاب صفر تا صد اتومبیل 10.2 ثانیه

با مصرف سوخت 6 لیتر در هر 100 كیلومتر

 

بقیه را در ادامه مطلب ببینید     ....     ایران ما زیباست

تجهیزات خودرو:

فرمان الكترو-هیدرولیك - كیسه هوا (سمت راننده و شاگرد) - شیشه بالابر برقی درب ها - مه شكن جلو و عقب - چراخهای هالوژن - آینه جانبی برقی - قفل مركزی و ریموت كنترل -  (ABS) ترمز ضدقفل  - فرمان قابل تنظیم - سوییچ تاشو- كنترل سیستم پخش بروی فرمان - سیستم قفل دوبله

Mazda2 2007 – Front Side View

چراغ‌های جلوی بزرگ و جلو پنجره‌ای اتومبیل كه حالت خندان به آن بخشیده است، از دیگر مشخصات اتومبیل است.

2007 Mazda2 – Rear Angle View

Mazda2 2007 – Side View

مدل 2011 مزدا2
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 12 اردیبهشت 1393 10:54 ب.ظمحصولات ویژه

|

کد قفل کردن راست کلیک

Code center